Ruten til 1 afd. af Dust

Forum udelukkende omhandlende ture på mountainbike. Husk at skrive: tid/sted/dato i overskriften.
User avatar
Tobias
Med barberede ben!
Posts: 1252
Joined: 27 Feb 2008, 16:51
Location: Birkerød

Post by Tobias »

Casper Ortvald wrote:ja mig.. jeeeeeeg.... yes yes.

Da de har valgt at ligge stort set alle løb om onsdagen har jeg valgt at køre de enkelte, og se hvad jeg når.

Om jeg er der imorgen er ikke 100% men jeg håber.. der er lukket for tilmelding ?! er der også lukket for enkeltafdelinger ?

Pønser... Jeg pønser på at skrive en lang mail om begrundelsen for boxe i slush og dust... og høre hva begrundelse der kan ligge for at invitere alle pigerne op i box 2.
Det er Utopi at tro det kan gøre andet en skabe mere trafik.
Casper bare kom til start, jeg tilmeldte mig enkeltafdelinger i går, og der var plads til flere.

Og Casper du kan bare tage mine hjul med :shock:
User avatar
Kim Bjergelefanten Holst
Alene i udbrud
Posts: 743
Joined: 29 Sep 2008, 11:56
Location: Hørsholm
Contact:

Post by Kim Bjergelefanten Holst »

Yiiiiihaaaa, jeg har fået grønt lys af fysen til at stille op i aften :o
Skulle bare lige love at jeg vil tage det roligt, men da jeg ikke har rørt en cykel i 3 måneder er der jo nok ikke kræfter til mere end at tage det roligt :lol:

SES :P
User avatar
Peter 'TB'
BOFH
Posts: 1055
Joined: 02 Jul 2008, 11:57

Post by Peter 'TB' »

Øv et møgvejr - det står ned i stænger i Gentofte lige nu. DMI siger at det vil brede sig nord på i løbet af sen eftermiddag tidlig aften :/
User avatar
Palle 'PS' Madsen
Cykelmyg
Posts: 996
Joined: 19 Jun 2006, 08:26
Location: Roskilde

Post by Palle 'PS' Madsen »

Peter 'TB' wrote:Øv et møgvejr - det står ned i stænger i Gentofte lige nu. DMI siger at det vil brede sig nord på i løbet af sen eftermiddag tidlig aften :/
:lol:
Post Reply