David og jeg kører søndag af det røde spor ud til H12 ruten, og kører fra stævneplads kl. 9.20 og en omgang på H12 ruten hvor gps'en kan følge med opdateringen af ruten (da vi jo ikke rigtig kender den), og så bagefter et par hurtigere omgange, og så videre af det røde spor hjem. Kører vel 2 - 2,5 time.
Jan Lohmann wrote:Er der stemning for endnu en tur på H12 ruten en af ovennævnte dage?
Jakob og jeg er klar og dagen er underordnet så gi' en melding og jeg samler op på hvilken dag som har den største tilslutning om nogen!
Super Jeg vil gerne køre med søndag eller mandag begge dage er fint. Jeg tager dog også med i morgen (lørdag) og kan så forhåbentligt vise rundt hvis det kommer til at knibe med GPS'en
Køre fra Birkerød vi kan mødes under broen på vej ned til Hemsvej
Tak for turen, dog lidt kortere end planlagt! Trådte baghjulet af 2 gange. Til sidst var der et eller andet der var helt skævt og så var den tur slut. Følte mig ellers godt kørende. Nu må den stå på løb indtil mekanikeren kan fikse den sag!